עבודות איטום בסנפלינג

עבודות איטום בסנפלינג הפכו להיות פופולריות במיוחד בשנים האחרונות, כאשר יש יותר בניינים רבי קומות ובניינים שיש צורך לשפץ אותם. על מנת לבצע את התיקונים הנדרשים ואת פעולת האיטום על גבי בניינים גבוהים יש לבצע עבודה בגובה באמצעות סנפלינג.

הקמת פיגומים יכולה לפגוע בנוחות של הדיירים הגרים מסביב, מסיבה זו כיום ישנה העדפה לבצע עבודות איטום בסנפלינג על מנת לא לגרום לרעשים מיותרים שעלולים לפגוע באיכות החיים של הציבור. עבודות איטום בסנפלינג מצריכות ידע מקצועי ועבודה בצורה בטיחותית מאחר שמדובר בעבודה בגובה נחשבת למסכנת חיים. היתרון של עבודות איטום בסנפלינג הוא שעבודה מסוג זה מאפשרת יותר גמישות ונוחות להגיע למקומות שאינם נגישים, בניגוד לעבודה עם פיגומים.

באמצעות סנפלינג ניתן לבצע עבודות איטום שנוצרו בעקבות כשלים או ליקויים של בנייה, כאשר ישנן בעיות של רטיבות, תיקוני טיח, איטום גגות, איטום קירות חיצוניים, החלפה של אריחים או החלפת מרזבים ועוד. כמו כן איטום קירות חיצוני נדרש כאשר יש חדירה של מי גשמים שעלולים לגרום לבעיות של עובש וריח לא נעים, בנוסף לכך, עלולות להיווצר בעיות נוספות כגון קילופים של שפכטל וצבע, נזילות, כתמי צבע על הקירות וכדומה.

כאשר מבצעים איטום נגד נזילות או דליפות מים, יש לבצע אותן על ידי שימוש בחומרי גלם איכותיים המתאימים לסוג הקירות או החיפויים. במידה ועבודת האיטום צריכה להתבצע בגובה, העובדים צריכים להצטייד בציוד מיגון ובטיחות ייחודי לסוג עבודה זו, כמו כן עבודות איטום בסנפלינג צריכות להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום.  

איטום קירות חיצוניים נעשה על ידי שימוש בחומר מיוחד הנקרא פולימר. החומר מספק שכבת בידוד והגנה. כמו כן איטום קירות חיצוניים מצריך קילוף של השכבה העליונה וחידוש של הטיח, לאחר מכן מורחים שתי שכבות של שכבות איטום על יד פריימר. איטום קירות באמצעות סנפלינג מאפשר ביצוע של עבודות קטנות או עבודות נרחבות יותר.

עבודות איטום בסנפלינג כוללות את איתור מוקד הנזילה, טיפול במרזבים או בבעיות אינסטלציה שונים, בדיקת צינורות מים על ידי שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם כגון מצלמות תרמיות וציוד המאפשר בדיקות רטיבות באזורים שהגישה אליהם מוגבלת.

חשוב לדעת שעבודות איטום בסנפלינג ניתנות עבור עלות גבוהה יותר מעבודות איטום רגילות ואופן ביצוע האיטום מצריך ידע מקצועי, תוך לקיחת סיכונים. מסיבה זו מדובר בעלות גבוהה יותר אך משתלמת, עבודות איטום בסנפלינג שיתבצעו בצורה מקצועית ונכונה יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות וימנעו חדירה של מים בעתיד. כמו כן, יש לוודא שעל ביצוע העבודה מקבלים אחריות כוללת. איטום קירות מתאים לכמה סוגים של חיפויים, עבור כל סוג חיפוי יש פעולות איטום ייחודיות שיש לבצע.  

עבודות איטום בסנפלינג נחשבות לעבודות שיש בהם סיכון חיים, כמו כן סוג העבודה מצריך שימוש בציוד בטיחות תקני וכמובן שביצוע העבודה צריך להתבצע על ידי אדם מקצועי שיש לו את ההכשרה המתאימה לביצוע עבודות בגובה ושיש לו את הניסיון הנדרש לכך.

המלצות וביקורות חיוביות

על מנת לבחור בחברה המתאימה ביותר לביצוע עבודות בגובה, יש לבדוק אחר המלצות וביקורות חיוביות ברשת האינטרנט, ברשתות חברתיות, פורומים וכדומה.

רישיון עבודה בגובה

כל חברה המספקת עבודות בגובה על ידי שימוש בסנפלינג, מחויבת לקבל רישיון לסוג עבודה זו, כדאי לבקש לצפות ברישיון לפני שחותמים על הסכם עם החברה.

ציוד בטיחות

יש לוודא שהחברה מספקת לעובדים ציוד בטיחות ומיגון לצורך עבודות בגובה כגון רתמת בטיחות, כובע מגן, אמצעים לאבטחת טיפוס, חבלים, סלי הרמה ועוד.

תעודה מקצועית

יש לוודא שהעובדים המגיעים לביצוע העבודה הם בעלי הכשרה מקצועית לעבודה בגובה ושיש להם ניסיון בתחום. בנוסף להכשרה מקצו

הצעת מחיר

מומלץ לבקש הצעת מחיר ולבצע השוואת מחירים מול חברות מתחרות, כמו כן זו דרך טובה לדעת מה המחיר המקובל בשוק ובדר זו לקבל את  ההצעה הטובה ביותר, תוך התחשבות במוניטין של החברה ובוותק שלה.

אולי תתעניין גם ב:

חברת רפאלי איטום מספקת פתרונות מקצועיים ומתקדמים לבעיות שונות כגון איטום גגות, בידוד וסיוד גגות, איטום מקלטים ומרתפים, איטום מרפסות, זיפות גגות. החברה מספקת שירות לקוחות מן השורה הראשונה, התאמה לצרכי הלקוח, תוך שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה לכל שאלה.  

 

קידום אתרים
האתר נבנה ע"י וובס