חברת רפאלי מספקת פתרונות איטום מתקדמים לכל חלקי הארץ ומתמחה בכל עבודות האיטום לסוגיהן, 

איטום בהתזה, איטום ביריעות ביטומניות, זיפות, בידוד וסיוד גגות, יציקות בט – קל ותכנון וביצוע כל מערכות האיטום. ​

שירות מקיף משלב התכנון 

  

כחברה ותיקה ומבוססת, רפאלי מעניקה ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים שירות בכל רחבי הארץ, ומלווה אותם לאורך כל הדרך – משלב התכנון, לשלב הביצוע ואף לאחר מכן – עד לרמת גימור מושלמת, לשביעות רצון הלקוח. רפאלי מבצעת בהצלחה עבודות איטום מכל הסוגים, מהקלות ועד המורכבות ביותר, הכול בהתאם לצרכי הלקוח. הפרויקטים מבוצעים אך ורק עם חומרים איכותיים ועמידים, ועם הציוד המתקדם בשוק.

 

בין אם אתם לקוחות פרטיים או עסקיים, חברת רפאלי שמה אתכם במרכז תוך מודעות רבה לרגישות הלקוח הישראלי, ומבטיחה ליווי מלא בכל שלב ושלב, עד לשביעות רצונכם המלאה. בנוסף, החברה משתמשת בחומרים איכותיים בלבד, ומקפידה לקחת אחריות על טיב ואיכות העבודה, תוך מענה מהיר ומלא גם במקרה של פניות לאחר תום העבודה. רפאלי תשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ללא תשלום לגבי סוג מערכת האיטום והתאמתה למבנה ולייעוד הרצוי. 

 

עמידה בלוחות זמנים הוא ערך עליון עבור חברת רפאלי - אשר מנהלה הוא בעל רישיון אוטם מורשה - ועובדיה מקפידים לשמור על הערך הזה בכל מצב ובכל מקום. מנהל החברה רוני סאיג הוא בעל ניסיון רב בעמידה בלוחות זמנים צפופים, ומטמיע את הערך הזה הלאה לעובדיו. בנוסף, נותנת החברה שירותים מקצועיים בכל הארץ, ומגיעה לכל לקוח שזקוק לה. 

054-2428580​

רפאלי

R

פתרונות איטום מתקדמים משנת 1982